*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Na Jablonec! Zrušeno soukup ven! ondicz 04.08.2013, neděle, 18:04
Na Jablonec! Zrušeno Já Svaťovy věřím...Ono je jedna věc nastolit nový systém,ale otázkou je jestli to dovolí soupeř hrát mates 04.08.2013, neděle, 18:02
Na Jablonec! Zrušeno mates: přesně tak.. takové řeči tady jsou jenom... ale to je jedno :-) Jerry1984 04.08.2013, neděle, 18:01
Na Jablonec! Zrušeno Jaký trenér máš oči tak je otevři a podívej se na tu hru. Nejsem náročný fanoušek to vůbec, ale tohl Bayern Munchen 04.08.2013, neděle, 18:01
Na Jablonec! Zrušeno Bayern.jezdi teda na Bayern Munchen tam tohle,vše funguje a nemusíš se rozčilovat nad nějakým Slovác mates 04.08.2013, neděle, 18:00
Na Jablonec! Zrušeno zase samý trenér? Ale to musí opravdu už bavit, jinak nevím ;-) Jerry1984 04.08.2013, neděle, 17:59
Na Jablonec! Zrušeno To je hnus, žádná střela na branku, aktivita žádná, útok žádný, obrana hoří jak papír, bez boje. Už Bayern Munchen 04.08.2013, neděle, 17:55
Na Jablonec! Zrušeno Není možné jak snad projdů obranů Jablonec....my sa dostanem k 16tce a tím to končí... FCSFRED 04.08.2013, neděle, 17:46
Na Jablonec! Zrušeno Nepíšu sem často, možná i proto se na mě sesypete jako vosy, ale zrovna sleduju online reportáž slov huhu 04.08.2013, neděle, 17:33
Na Jablonec! Zrušeno Jestli muzu prihodit muj pohled na vec. Chtel jsem toho napsat trochu vic,ale asi bude stacit kdyz r Lajtra 04.08.2013, neděle, 11:41
Na Jablonec! Zrušeno Na začátku srpna nedáme 30 lidí dohromady na výjezd..někde je chyba a je to na ručník... :( FansHonza 04.08.2013, neděle, 10:26
Návrat nesmím uspěch To rim:ja nejsem fanaticos a nikdy nebudu,tak te snad můj názor bude zajímat kamarade...v podstatě mates 04.08.2013, neděle, 10:07
Návrat nesmím uspěch ...jsou tam překlepy a chyby, přesto i tak myšlenka zůstala!!! rim 04.08.2013, neděle, 02:13
Návrat nesmím uspěch a odpověď FANATICOS je mi ukradená. odpuzejet tímto lidi od fotbalu a od fandění. Soustřeďme se na d rim 04.08.2013, neděle, 02:10
Návrat nesmím uspěch to je přesně to, co jsem psal už minulou sezónu. Kdo nejede, je vandrak a všechno je špatně. Ste pác rim 04.08.2013, neděle, 02:04
Návrat nesmím uspěch proto vsichni zitra jedou ..ze vandraci .. Greif 03.08.2013, sobota, 15:00
Doška může v útoku S babu: A co že neprobíhá? V Plzni taky neprobíhá výstavba věží a vedení řeklo, že když postoupí do LM Tominho 03.08.2013, sobota, 12:55
Doška může v útoku S to fcs: Daníček se řešil hlavně z důvodu gesta k divákům na céčku to babu: naprosto s tebou souhlas Michal fcs 03.08.2013, sobota, 12:32
Doška může v útoku S Ja uz bych tuto kapitolu uzavrela. Můj nazor je takovy, ze nekteri lidí na stadaku davaji hracum hod Babu 03.08.2013, sobota, 12:24
Doška může v útoku S Neříkám že Daníček hrál dobře,ale nevím proč řešíte jen jeho,ze zálohy byl viditelný jenom venca a V fcs 03.08.2013, sobota, 12:03
Doška může v útoku S Jo, tak ono se na Daníčka celou dobu pískalo? To jsem byl asi na jiném zápase. Ale neudivuje mě to. barnabas.666 03.08.2013, sobota, 01:09
Návrat nesmím uspěch To určitě.. Ještě když zavzpomínáme na náš poslední zápas, tak si troufám tvrdit, že je přejedeme. R pan_zdravicko 02.08.2013, pátek, 19:57
Návrat nesmím uspěch Jablonec v poháru byl velmi, velmi levý. Takové mužstvo je hratelné i pro nás, ačkoliv jsme bez Doš tarantule 02.08.2013, pátek, 18:16
Doška může v útoku S Harsányi na testech neuspěl, hledání pokračuje... http://slovacky.denik.cz/fotbal_region/nahradu-za- Šovkovskij 02.08.2013, pátek, 16:54
Doška může v útoku S já bych se ho vůbec nezastával..neměl by si dovolit takové věci, jak jsem říkal, není žádný messi, t riedlss 02.08.2013, pátek, 12:50
Nalezeno 118485 záznamů ... 3845 - 3846 - 3847 - 3848 - 3849 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace