*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Doška může v útoku S elucky:přestupové okno ještě neskončilo a mít Šumiho v kádru rozhodně není přepych, Daníček se mu vý Michal fcs 02.08.2013, pátek, 09:23
Doška může v útoku S to Buchlovjak: Šumi nebyl a není hráč Slovácka... nemůžeš spoléhat na to, že jako amatér bude hrát z eLucky 02.08.2013, pátek, 09:12
Doška může v útoku S a proč byl kupován hráč Rada, když o Šumiho nikdo neprojevil zájem? Buchlovjak 02.08.2013, pátek, 09:04
Doška může v útoku S jo,máš pravdu, něco takového proběhlo, myslel jsem ,že nastala nějaká změna, je smutné, že tak kvali Michal fcs 02.08.2013, pátek, 09:04
Doška může v útoku S Problém u Šumiho nelze zas tak zazlívat Habancovi a našemu vedení. Ono to totiž hned po sezóně vypad eLucky 02.08.2013, pátek, 09:03
Report ze zápasu s J zary.cz: nevím jestli si to mira teď prečte, ale důvod byl odjezd na dovolenou.... riedlss 02.08.2013, pátek, 08:51
Doška může v útoku S Michalfcs: na tiskove konferenci pred zacatkem ligy pan Habanec uvedl, ze s Sumim min. na pul roku n tomrs 02.08.2013, pátek, 08:14
Doška může v útoku S no já ani nezaregistroval že hrál za Šumi za béčko. Ale taky mě leze krkem ten amatérismus, místo ab Buchlovjak 01.08.2013, čtvrtek, 23:22
Doška může v útoku S a ad. Šumi.. určitě se ptat je správně! furt to hustit do vedení :-) Jerry1984 01.08.2013, čtvrtek, 20:27
Doška může v útoku S mě ta docela obecně spíše negativní atmosféra na prvním zápase trochu překvapila, protože v kotli js Jerry1984 01.08.2013, čtvrtek, 20:25
Report ze zápasu s J mirek:proč jsi odešel z kotle tak brzo? zary.cz 01.08.2013, čtvrtek, 19:27
Doška může v útoku S to jery: ano fanouškovi je po tom kulové, jediné,čím je fanoušek masírován je to, aby si koupil perm Michal fcs 01.08.2013, čtvrtek, 19:15
Doška může v útoku S vypadá to že Šumi opravdu nechtěl hrát za áčko.. respektive si nesedl s kabinou, ale bez nějakých da Jerry1984 01.08.2013, čtvrtek, 19:01
Doška může v útoku S To Šovky: Střihavka by možná špatný nebyl, ale jde o to, jestli by zde přijal roli na "dobu určitou" Michal fcs 01.08.2013, čtvrtek, 18:58
Doška může v útoku S To babu: myslím si, že tady nejde o to, kolik přijede fanoušků.... Michal fcs 01.08.2013, čtvrtek, 18:56
Doška může v útoku S Akorát jsem se chystal založit vlákno na téma Šumi: Buď se vrátil (nevyšlo) zahraniční angažmá a brz Michal fcs 01.08.2013, čtvrtek, 18:52
Doška může v útoku S Jaktože hraje Šumi za juniorku?? katjja 01.08.2013, čtvrtek, 18:07
Ondřejka: Byl jsem n Vencovi to strašně přeju. Evidentně šel do sebe a jde to poznat. Takový hráč nám chyběl, dravý, bojo Šovkovskij 01.08.2013, čtvrtek, 16:40
Doška může v útoku S Nemusel by být špatný, ale já bych rád viděl třeba Střihavku. Je bez angažmá a myslím, že by nebyl d Šovkovskij 01.08.2013, čtvrtek, 16:39
Na Jablonec! Zrušeno HonzaZ: Pokud by ses přímo nedostal na stadion, doporučil bych Ti, aby sis to zkusil na evstupence. Šovkovskij 01.08.2013, čtvrtek, 16:18
Na Jablonec! Zrušeno sice se mi zrušení busu moc nelíbí, ale počty jsou hrozné, tudíž se není čemu divit. takže bych možn Buchlovjak 01.08.2013, čtvrtek, 15:19
Doška může v útoku S jednání o změně času! jupíjej.. z boleslavi stejně nikdo nedojede ;) Babu 01.08.2013, čtvrtek, 15:00
Do Vršovic! - v pond Nebudu mět čas tak to někdo udělejte cena lístku na vlak 100kč koupíme hromadný http://www.fanaticos Greif 01.08.2013, čtvrtek, 13:51
Report ze zápasu s J x86-64: co to meles za howna??? riedlss pouziva svoji formulku temer za kazdym komentarem a toho uz Buriss 01.08.2013, čtvrtek, 13:35
Doška může v útoku S https://www.youtube.com/watch?v=M8pP5nfIsNI kecipep 01.08.2013, čtvrtek, 12:08
Nalezeno 118485 záznamů ... 3847 - 3848 - 3849 - 3850 - 3851 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace