*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Doška může v útoku S @elucky: Ano, taky sem myslel celkově prostředí, které je navzdory dlouholetým výsledkům více méně p ondicz 02.08.2013, pátek, 12:44
Doška může v útoku S Michal fcs: reaguju na tvůk koment ohledně více informací z klubu. Taky nechápu proč nepodává klub v Tominho 02.08.2013, pátek, 12:41
Doška může v útoku S No nic pánové, udělejme za tímto zápasem tlustou čáru, snad se všichni poučí z chyb a hleďme dopředu Michal fcs 02.08.2013, pátek, 12:38
Doška může v útoku S to ondicz: To ale mluvis o kotli, na kotel nic neukazal. Kotel je kapitola sama pro sebe po všech st eLucky 02.08.2013, pátek, 12:27
Doška může v útoku S To prostě nejde kurva, Daníček bere peníze i za to, že tyhle věci musí ignorovat. Navíc hraje v pros ondicz 02.08.2013, pátek, 12:23
Doška může v útoku S Dokud nikdo z nas nezazije to, co zazivaji hraci na hristi, tak moze placat a filozofovat o profesio eLucky 02.08.2013, pátek, 12:21
Doška může v útoku S to greif: nevím, proč tak vehementně začínáš škatulkovat fanoušky na céčkaře, béčkaře a pod :-)Jinak Michal fcs 02.08.2013, pátek, 12:20
Doška může v útoku S Nerozlišujete hoši příčinu a důsledek. Tady nejde o to, že se céčkaři ozvali, ale o to, jak reagoval Šovkovskij 02.08.2013, pátek, 12:18
Doška může v útoku S Greif: Nazor chlapa:-) Libero 02.08.2013, pátek, 12:07
Doška může v útoku S vubec bych plyn neubiral .. flustrovani ceckari se ozvaly pri prvni prilezitosti kdyz neco nevyjde c Greif 02.08.2013, pátek, 12:05
Doška může v útoku S Sovkovskij: Nerikam se sa tam mohutne fandi ale rozhodne se tam nepiska mohutne jak tady to je nepoc Libero 02.08.2013, pátek, 12:01
Doška může v útoku S Libero: Jestli si myslíš, že zrovna v Ostravě se celý zápas mohutně fandí bez jakéhokoliv pískotu a Šovkovskij 02.08.2013, pátek, 11:53
Doška může v útoku S Michal: Ja si za hracama budu stat vzdycky at uz je to venca nebo vlasta kazdy vi ze piskot nikomu n Libero 02.08.2013, pátek, 11:45
Doška může v útoku S Já bych raději viděl Radu spíše na stoperovi.Vidět dlouhána jak běhá a čistí hru mě připadá nepřiroz Ykarus 02.08.2013, pátek, 11:44
Doška může v útoku S to libero: uber plyn, to co píše pod tebou riedlss je výstižné.. Michal fcs 02.08.2013, pátek, 11:34
Doška může v útoku S Michal: Mas pravdu v tom ze se mu posledni dobu nedari ale kdyz uz jsi tu vzpomnel Banik mas pravdu Libero 02.08.2013, pátek, 11:31
Doška může v útoku S aby mohl dělat taková gesta, musel by toho ještě hodně nakopat a ne svádět to na emoce..první věc je riedlss 02.08.2013, pátek, 11:30
Doška může v útoku S to libero: jen tak na okraj, výkony tohoto hráče jsou dlouhodobě mizerné, nedovedu si představit, kd Michal fcs 02.08.2013, pátek, 11:17
Doška může v útoku S Radu bych nepodceňoval, dejme mu šanci. Čas ukáže. Vzpomeňme na Došana, při jeho příchodu tu taky vě Ecthelion 02.08.2013, pátek, 11:16
Doška může v útoku S Tak dle mého skromného názoru je to profík a podle toho by se měl chovat. Zrovna ti diváci na céčku Šovkovskij 02.08.2013, pátek, 11:14
Doška může v útoku S Sovkovskij: Nechci se zastavat Vlasty ale nechapu proc tu furt na neho nekdo pinda urcite vi ze se m Libero 02.08.2013, pátek, 11:10
Doška může v útoku S Vlasta Daníček by především měl ukočírovat své ego a nechovat se k divákům jako hulvát. Šovkovskij 02.08.2013, pátek, 10:24
Doška může v útoku S nikoho bych nepodceňoval, nakonec mu můžete ještě někdy púoděkovat, sezona teprve začala, až bude ko riedlss 02.08.2013, pátek, 09:55
Doška může v útoku S Míšo, z mého pohledu se mu výkonostně nepřibližuje především Rada. Z mého pohledu bychom se obešli.. rim 02.08.2013, pátek, 09:39
Doška může v útoku S Samozrejme ze jeste prestupove okno jeste neskoncilo, ale myslim si, ze jeste pujde ven, muze odejit tomrs 02.08.2013, pátek, 09:32
Nalezeno 118485 záznamů ... 3846 - 3847 - 3848 - 3849 - 3850 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace