*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Vyrukuje Slovácko na jerry: super gif :D :D ale u nás by někdo udělal sedm kliček a pak by to dal do tyčky či vedle.. naš Babu 23.04.2013, úterý, 21:29
Vyrukuje Slovácko na 1.robo: co tu meleš o výplatě? To sou zas kecy.. !! vajdik: je pěkné, že tě mrazí, když přijede Brno Babu 23.04.2013, úterý, 21:27
Vyrukuje Slovácko na ...samozřejmě sobotní zápas. matigli 23.04.2013, úterý, 21:20
Vyrukuje Slovácko na ....dojeli jsme prohrát,tak ať se nevykartujem.Kurvááá proč? matigli 23.04.2013, úterý, 21:18
Vyrukuje Slovácko na Nedovedu si představit, že by se někde ve světě stalo něco podobného co včera na Slavii.V době kdy k matigli 23.04.2013, úterý, 21:16
Vyrukuje Slovácko na Jak jste došli na to že nemají 3 měsíce výplatu ? (ja bohužel vím většina informací jen z internetu fcs 23.04.2013, úterý, 21:07
Vyrukuje Slovácko na možná by nám pomohlo neco takového.. http://24.media.tumblr.com/735979ccc9f3731f9cf4d1793e94f6ad/tum Jerry1984 23.04.2013, úterý, 21:01
Vyrukuje Slovácko na Uklizečka neholit:)! tomisek 23.04.2013, úterý, 20:03
Vyrukuje Slovácko na aspoň až ju potkám, poznám kdo je tam uklízečka :-D Jerry1984 23.04.2013, úterý, 19:55
Vyrukuje Slovácko na to máš recht, všichni za jeden provaz! Ale co pak chudera ta uklizečka??? rim 23.04.2013, úterý, 19:50
Vyrukuje Slovácko na Též si myslím, že se nám to vymstí tady to šetření hráčů. Jednou se prostě vykartují a když jsem vče Bayern Munchen 23.04.2013, úterý, 19:43
Vyrukuje Slovácko na v první větě mělo být spíš kvalitou kádru.. Jerry1984 23.04.2013, úterý, 19:22
Vyrukuje Slovácko na to že jaro je uplně jiné než podzim nemůže být poklesem výkonosti, je to psychikou.. a možná tím, že Jerry1984 23.04.2013, úterý, 19:22
Vyrukuje Slovácko na No a Baník je před náma, takže další dva zápasy budou hodně důležité, ne-li rozhodující.Co se týče h 1.robo 23.04.2013, úterý, 19:18
Vyrukuje Slovácko na Doufám že tak rychle jak jsme se do toho ponořili,tak rychle taky vyplavem,upřímně budu štastný a s fcs 23.04.2013, úterý, 17:04
Vyrukuje Slovácko na Habance v tomto pohledu ani trochu nechápu,to že hrajeme na Slavii znamená že nemužeme vyhrát a musí fcs 23.04.2013, úterý, 17:02
Slovácko padlo posed to rim: tak bych přesně tu sestavu volil i já a klidně valentu nahradit kovářem fcs 23.04.2013, úterý, 16:51
Vyrukuje Slovácko na No antikoncepční svoje si splnil.. ke stabilizování klubu to že už na něj nemáme je druhá věc kde ko Greif 23.04.2013, úterý, 15:27
Vyrukuje Slovácko na To už je ale tím že vedení ma strach investovat, kdyby Pavelku koupili, treba by nasi hre dal myslen vajdik 23.04.2013, úterý, 14:43
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: Polon byl mistrovsky kup! Před Synotem hrál akorat na Slovensku v prumerne Dubnici a sel eLucky 23.04.2013, úterý, 14:35
Vyrukuje Slovácko na Tak mě osobně štve že v kotli by měli být lidi, kterí fandit chteji a jsou slišet..proto kotel by ne vajdik 23.04.2013, úterý, 14:00
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: pocetne mame "kotlik" dobry a vicemene stabilni, problem je, ze ne vsichni co tam chodi, eLucky 23.04.2013, úterý, 13:48
Vyrukuje Slovácko na Proto rikam, ja brblu na hrace, trenera, hru...proto sedim na C. Proto ti co jsou v kotli a fandi, k vajdik 23.04.2013, úterý, 13:39
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: tak to uz ale neni problem monotonosti kotle jako, ze by nemel repertoar, to je problem, eLucky 23.04.2013, úterý, 13:35
Vyrukuje Slovácko na eLuckyII: co se tyce trenera, souhhlas, dulezity je hracsky kadr a ten u nas ma kvalitu takovou jake vajdik 23.04.2013, úterý, 13:34
Nalezeno 118398 záznamů ... 3887 - 3888 - 3889 - 3890 - 3891 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace