*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: dolu jde predevsim sila supportu, kvalit choralu rozhodne nesla dolu, spis se zpomalil vy eLucky 23.04.2013, úterý, 13:33
Vyrukuje Slovácko na eLucky: Monotonost znamena, ze mě, jako klobaskoveho fanouška nezamrazi v zadech kdyz se kotel ozve. vajdik 23.04.2013, úterý, 13:30
Vyrukuje Slovácko na to KEIKIN: osobne si myslim, ze Soukup tu mohl klidne dal byt... otazka je jak bysme na tom ted byli eLucky 23.04.2013, úterý, 13:23
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: Kdyz pises o monotonosti choralu apod., tak v tomto uz si ale dost mimo misu;) V tomto sm eLucky 23.04.2013, úterý, 13:21
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: klidne se navazej do kotle, ja se do kotle navazim vzdycky, protoze VZDYCKY mozeme do sup eLucky 23.04.2013, úterý, 13:17
Slovácko padlo posed V souvistlosti ze včerejškem jsem nechápal ještě jednu věc. Když ten zápas trenér vypustil, tak proč Hory 23.04.2013, úterý, 13:07
Vyrukuje Slovácko na pro riedlss: Já proti kotli řekl to, že vy minulých sezonách z pohldeu nás, klobáskářů, jak píšeš.., vajdik 23.04.2013, úterý, 12:49
Slovácko padlo posed tím pádem: Melichárek - Kubáň, Trousil, ... , Kuncl - ... , Volešák, Šumulikovski, Skalák - Haša rim 23.04.2013, úterý, 12:35
Vyrukuje Slovácko na vajdik: tady se do céčkařů nikdo nenaváží,vy jste Ti co můžou a nemusejí, tak proč Vás v něčem upřed riedlss 23.04.2013, úterý, 12:31
Slovácko padlo posed Melicharek-Kuncl,Mezlik,Trousil,Kuban-Hlupik,Sumulikoski,Volesak,Skalak-Hasa,Dosek. JUVE 23.04.2013, úterý, 12:31
Slovácko padlo posed To RIM: Jedna technická, s Valentou počítat nemůžeš, protože má stopku za 8 ŽK ... Jak jsi správně p The Reds 23.04.2013, úterý, 12:30
Slovácko padlo posed nemohl byt vcera a nebude ani v sobotu. JUVE 23.04.2013, úterý, 12:30
Slovácko padlo posed fakt??? já jsem myslel, že z toho důvodu nebyl včera na Slávii..., takže Valenta nemůže jo? rim 23.04.2013, úterý, 12:27
Slovácko padlo posed Valenta je out - 8 zk ... JUVE 23.04.2013, úterý, 12:22
Vyrukuje Slovácko na Psali jste, že vyhazovat trenéra je blbost, tak ale potom nechápu proč odešel Soukup ? Po třech proh KEIKIN 23.04.2013, úterý, 12:21
Slovácko padlo posed Taky mám chuť po včerejším živém shlédnutí zkusit trenérovi vtísnit myšlenku sestavy. Kordič byl dří rim 23.04.2013, úterý, 12:20
Vyrukuje Slovácko na :-))))))))))))) rim 23.04.2013, úterý, 12:08
Vyrukuje Slovácko na :DDD Ykarus 23.04.2013, úterý, 11:55
Slovácko padlo posed Melichárek - Kubáň, Trousil, Kordula, Kuncl - Valenta, Volešák, Šumulikoski, Skalák - Haša, Došek karagavrylydys 23.04.2013, úterý, 11:55
Vyrukuje Slovácko na Plíšek je teď volný ... karagavrylydys 23.04.2013, úterý, 11:51
Vyrukuje Slovácko na Tak nerozmazlujte jak rikate ceckare..ja ceckar jsem ale na klubu mi zalezi!!! Akce treba listek do vajdik 23.04.2013, úterý, 11:31
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: protoze zadarmo nic takoveho neudelas a o tem to je... moze to stat neaku korunu a klub j eLucky 23.04.2013, úterý, 11:29
Vyrukuje Slovácko na přesně tak, na co rozmazlovat céčkaře, když nás hážou všechny do jednoho pytle,,co je horší, že už a riedlss 23.04.2013, úterý, 11:24
Vyrukuje Slovácko na Nevím, ale hra před 3/4 zaplněným stadionem má pro hráče a všechny kolem jiný náboj než hrát před po vajdik 23.04.2013, úterý, 11:20
Vyrukuje Slovácko na Navíc jestli přijde 3500 nebo 5000 je celkem jedno, protože stejně opravdu fandit bude B3... donutit eLucky 23.04.2013, úterý, 11:18
Nalezeno 118398 záznamů ... 3888 - 3889 - 3890 - 3891 - 3892 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace