*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Vyrukuje Slovácko na S nepřízní sudích si budeme muset poradit teď proti Budějovicím dvojnásob, po tom co rozpoutal Pobrá eLucky 23.04.2013, úterý, 11:10
Vyrukuje Slovácko na já rozhodně neříkám, že to byla chyba rozhodčích, jen tvrdím, že nám určitě nepomůžou,,byl to dost d riedlss 23.04.2013, úterý, 10:58
Vyrukuje Slovácko na Už se budu trapně opakovat, ale nic nového u našeho výkonu. již zahraniční soustředění / výlet ???/ Pedro 23.04.2013, úterý, 10:41
Vyrukuje Slovácko na lagic: přesně tak. Nehledejme chybu stále v rozhodčích nebo v trenérovi. Naše zápasy prohrávají naši kecipep 23.04.2013, úterý, 10:37
Vyrukuje Slovácko na Tak ofsajd to určitě nebyl...Ale nemyslím si, že by rozhodčí pískal včera špatně, mně se líbilo, jak lagic 23.04.2013, úterý, 10:20
Vyrukuje Slovácko na vlastně proti patnácti, velká omluva,,zapoměl jsem, že i čtvrtý pitchus může zápas ovlivnit..viz.bud riedlss 23.04.2013, úterý, 10:06
Vyrukuje Slovácko na v Tv byli uplně mimo,,,kurvy pražské!!!Stejně tak sudí..mi někdo řekněte, že Haša v té tutovce byl v riedlss 23.04.2013, úterý, 09:58
Vyrukuje Slovácko na to Hory: tak s tím rozhodně souhlasím, ono to vyplívá nesmyslně z toho, že tam máme Doška. Takže naš eLucky 23.04.2013, úterý, 09:27
Vyrukuje Slovácko na Táborský byl prej v TV úplně mimo. Co chceš hrát po zemi, když při rozehrávce po zemi to zajebe obrá rim 23.04.2013, úterý, 09:25
Vyrukuje Slovácko na to Hory: no a proto je dle mně zbytečné uvažovat tak, že vyměníme trenéra a bude to ok;) Bohužel je eLucky 23.04.2013, úterý, 09:21
Vyrukuje Slovácko na Krásně to řekl v závěru spolukomentátor p. Táborský. Pokud Slovácko hrAje po zemi, tak jim to celkem Hory 23.04.2013, úterý, 09:16
Vyrukuje Slovácko na eLucky- ano, máš pravdu o tom žádná. Já jen řeším aktuální věci, když člověk chce, tak v minulosti n Hory 23.04.2013, úterý, 09:13
Vyrukuje Slovácko na odvolání trenéra by byla úplná hloupost a vůbec bych o něčem takovém nepřemýšlel. Možná by stačilo s rim 23.04.2013, úterý, 09:11
Vyrukuje Slovácko na to The Reds: to není zrovna pozitivní statistika;) eLucky 23.04.2013, úterý, 09:09
Vyrukuje Slovácko na Tož vitaj rekorde! Tedy zatím jen vyrovnaný nechtěný rekord v historii Slovácka, ale po včerejším zá The Reds 23.04.2013, úterý, 09:06
Slovácko padlo posed Pěkně, kluci, pěkně - neurvat bod ani s takovou žebrotou, které jste na podzim foukli tři kusany; je Artigas 23.04.2013, úterý, 09:05
Vyrukuje Slovácko na to Hory: nechcu ti do teho kecat, ale nemoc "Jak dostaneme gól, tak se sesypeme" tu ani zdaleka není eLucky 23.04.2013, úterý, 09:02
Vyrukuje Slovácko na Vcera sem to nevidel, ale Hofman sa mne dycky celkem libil, kdyz sem ho videl hrat. Jeho bojovnost j eLucky 23.04.2013, úterý, 08:58
Vyrukuje Slovácko na Co mě absolutně znechutilo je to, že trenér to opravdu zabalil už před tímto zápasem a přenesl to na Hory 23.04.2013, úterý, 08:54
Vyrukuje Slovácko na nejlépe byl vidět asi Haša, Volešák s Hofmanem se snažili, bojovnost jim nejde vytknout stejně jako riedlss 23.04.2013, úterý, 08:42
Vyrukuje Slovácko na Hlúpik běhavý, ale moc kazil, Košút se mi nelíbil, když se vrací, tak to dělá neuvěřitelně alibistic Babu 23.04.2013, úterý, 08:20
Vyrukuje Slovácko na Celtic: souhlas..Hlupik už měl tolik šancí se ukázat a zatím se bohužel ukazuje, že na ligu nemá. Tr KEIKIN 23.04.2013, úterý, 08:11
Vyrukuje Slovácko na dle mého názoru byl nejlepší na hřišti Haša,,,Kovář byl neviditelný,oproti podzimu je nulový...nejmí celtic 23.04.2013, úterý, 06:34
Vyrukuje Slovácko na Prokaucovany zapas. Myslim ze "svatovo"kouzlo prestalo pusobit a ukazuje se jako naprosto podprumern Flusatko 23.04.2013, úterý, 02:33
Vyrukuje Slovácko na Hory: konecne nekdo napsal ten presny komentar a naprosto to vystihl! Dvoraka at si vemou okamzite z rim 23.04.2013, úterý, 00:25
Nalezeno 118396 záznamů ... 3889 - 3890 - 3891 - 3892 - 3893 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace