*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Jedem na výlet.. v p nasednul bych už v Luhačovicích,ale nešlo to zadat tak tam aám prozatím nahlšené Bojkovice tomatos 17.04.2013, středa, 13:22
Jedem na výlet.. v p Šovkimu se taky po ránu vrací jeho večerní jednání v hospůdce:):D eLucky 17.04.2013, středa, 09:23
Jedem na výlet.. v p naše jednání se nám začíná vracet? V jakém smyslu? Takový vtip po ránu :-) Babu 17.04.2013, středa, 09:22
Jedem na výlet.. v p *je Jerry1984 17.04.2013, středa, 06:24
Jedem na výlet.. v p podívejte se v jakém čase zase Šovki píše..nebral bych to vážně, trochu nechápu jak može můj plán je Jerry1984 17.04.2013, středa, 06:24
Jedem na výlet.. v p :D Ty si nějak chytrý .. promiň dění kolem fotbalu vůbec nesleduješ tak radši pomlč ;) Greif 17.04.2013, středa, 06:09
Jedem na výlet.. v p S uspokojením musím konstatovat, že je to zase mrtvé:-) Jsem škodolibý a říkám, kdo chce kam, pomozm Šovkovskij 16.04.2013, úterý, 23:56
Jedem na výlet.. v p opět je tu nabídka od Zica...pekáč plný buchet,bábovička jak od babičky na zub něco dobrého(made by Greif 16.04.2013, úterý, 22:16
Nesmíme se z toho po ja sem byl rad, ze jsem konecne hracum mohl zatleskat. Mne se vykon libil. Snad na to kluci navazou Matesss 15.04.2013, pondělí, 22:44
Nesmíme se z toho po vykašlete se na řeči a pojeďme je podpořit na Slávku...jsme jedni z nejslabších výjezdových fans pos Buchlovjak 15.04.2013, pondělí, 22:30
Report ze zápasu s P Support byl vzhledem k momentální šňůře porážek rozhodně na dobré úrovni, škoda jen že je pořad NEJh eLucky 15.04.2013, pondělí, 22:14
Nesmíme se z toho po Tak sorry ze se u takovych hracu divas nato jak bojuji..kdyz hrajes na take urovni tak snad nebudes hromik 15.04.2013, pondělí, 19:25
Heča ze Slovácka chy http://slovacky.denik.cz/galerie/1-fc-slovacko-plzen-140413.html?mm=4407147 JUVE 15.04.2013, pondělí, 18:00
Heča: S Plzní jsme m Krumvíř ne ? Greif 15.04.2013, pondělí, 10:27
Horváth: S Doškem js ten černý komplet co sem přijel musela namixovat jedině tá pi.. Damková !!Nikdy nepochopím, jak může riedlss 15.04.2013, pondělí, 10:03
Horváth: S Doškem js Se pak není čemu divit, že pak Spartička jede do Evropy, kde jí nikdo nic neodpustí a hoří jak papír eLucky 15.04.2013, pondělí, 09:39
Horváth: S Doškem js Souhlasím, poměrně pěkný zápas z obou stran, avšak osobně sem od Plzně čekal víc... individuálně maj eLucky 15.04.2013, pondělí, 09:38
Horváth: S Doškem js měl jsem za to, že bystrozraký tam byl taky, považoval jsem za něj totiž hl.sudího, ale nebyl tam, m riedlss 15.04.2013, pondělí, 09:29
Nesmíme se z toho po Hory;hromik-tož jezděte na Bundesligu :D riedlss 15.04.2013, pondělí, 06:29
Nesmíme se z toho po Ok dobre bojuji borci nereknu dneska ze nebojovalx, ale BOJOVNOST by mela byt samozrejmosti a ne jim hromik 15.04.2013, pondělí, 03:24
Nesmíme se z toho po s výrazně fotbalovějším mužstvem ztráta bodů tolik nemrzí, hlavně že se plzeňáci podle mně ditáhli z Pedro 14.04.2013, neděle, 22:59
Nesmíme se z toho po Na Plzen' to nebylo špatné, my ovšem máme problémy hrát s těmi slabšíma. Což bude za 14dní s Bu Ykarus 14.04.2013, neděle, 22:36
Nesmíme se z toho po To Hory: hold, budeš muset přesedlat na jinou stáj( klub)........ Michal fcs 14.04.2013, neděle, 21:46
Nesmíme se z toho po hory všichni chcou výsledky a nejvyšší čas bodovat,jinak bude zle,ale všichni musí uznat že o proti fcs 14.04.2013, neděle, 21:31
Nesmíme se z toho po Duffino-proč bych měl být věčně nespokojený? Už jsem to psal dříve. Pokud se někdo spokojí s tím, že Hory 14.04.2013, neděle, 21:20
Nalezeno 118396 záznamů ... 3892 - 3893 - 3894 - 3895 - 3896 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace