*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Brankář Slovácka Mel Zítra tři hráči základní sestavy na lavičce. To už to trenér brzo balí. Hory 21.04.2013, neděle, 17:14
Brankář Slovácka Mel a je vymalované ... kocábka s názvem FCS už začíná nabírat vodu, pač cajzli si hrají do noty. No ja Artigas 21.04.2013, neděle, 12:52
Brankář Slovácka Mel Forever: co ty jsi za chytráka prosimtě? Buchlovjak 21.04.2013, neděle, 12:25
Brankář Slovácka Mel fcs - přesně !!! Gigi26 21.04.2013, neděle, 11:36
Brankář Slovácka Mel to celtic: víš co me nejvíc ,,se.r,,? Když se někomu něco podaří/nepodaří tak hned v tom hledáte pro fcs 21.04.2013, neděle, 09:56
Brankář Slovácka Mel nejvíc mě se.e že Budějky vyhráli,,,řekl bych že to koupili...Jablonec,ví že na titul už to nebude.. celtic 21.04.2013, neděle, 09:53
Brankář Slovácka Mel Forever: a ty jsi co za opičáka ? Mirek 20.04.2013, sobota, 19:15
Brankář Slovácka Mel i když jasně, dá se to brát aj tak.. Jerry1984 19.04.2013, pátek, 20:51
Brankář Slovácka Mel ale vždyť tu o ostatní vůbec nejde.. Jerry1984 19.04.2013, pátek, 20:50
Brankář Slovácka Mel sakra budějovice vyhrali a teplice remizovali,už to chce opravdu vyhrat fcs 19.04.2013, pátek, 20:31
Brankář Slovácka Mel a s výsledkama přijde aj lepší atmosféra v týmu.. FCS! Jerry1984 19.04.2013, pátek, 20:16
Brankář Slovácka Mel hlavně už kua všeci v kabině táhněte za jeden provaz! Sám každý z vás nic nedokážete, to si uvědomte Jerry1984 19.04.2013, pátek, 20:15
Brankář Slovácka Mel asi chudák diskutoval zrovna s nějakýma těma plešatýma opičákama :D pak to vypadá že je kotel banda FOREVER 19.04.2013, pátek, 20:00
Brankář Slovácka Mel před Dušou klobouk dolů!!! Především za jeho vztah k regionu a za to, že se nepodělal a přišel pod k rim 19.04.2013, pátek, 19:54
Jedem na výlet.. v p Bus padl jetem 13:40 z Uh 350 i s lístkem Greif 18.04.2013, čtvrtek, 21:13
Jedem na výlet.. v p tak v případě že by to bylo 350 s lístkem a jelo by se okolo 14:00 tak bych jel. jen v pár lidech je Buchlovjak 18.04.2013, čtvrtek, 15:10
Jedem na výlet.. v p já jedu jen tam,takže bus definitivně padl ? juancarlos 18.04.2013, čtvrtek, 14:49
Jedem na výlet.. v p ve 40 když tam budeš tak v klidu ;) Greif 18.04.2013, čtvrtek, 12:15
Jedem na výlet.. v p 13:30 dojedu na vlakáč,tak se budu snažit urychlit přesun :) tomatos 18.04.2013, čtvrtek, 11:46
Jedem na výlet.. v p Super ještě není Evča přihlášená ta jede jen zpět .. 13:35 v Uherském Hradišti na autobusáku může bý Greif 18.04.2013, čtvrtek, 10:18
Jedem na výlet.. v p devět není mnoho,ale osm ještě míň,takže se přidávám taktéž do vozu :D tomatos 18.04.2013, čtvrtek, 09:31
Jedem na výlet.. v p No já klidně taky uvidíme co druzí je nás akorát 9 teda zda pojedou všecí kdoví Greif 17.04.2013, středa, 22:01
Jedem na výlet.. v p ja bych vyjela radeji pred 2 :D kdo teda vse jede? kristýnka 17.04.2013, středa, 20:03
Jedem na výlet.. v p Ale spíš to vypadá na odjezd autem mezi 14-14:45 .. jak by vám to pasovalo cena cca 350 i s lístkem. Greif 17.04.2013, středa, 14:48
Jedem na výlet.. v p jasan ;) Greif 17.04.2013, středa, 13:24
Nalezeno 118396 záznamů ... 3891 - 3892 - 3893 - 3894 - 3895 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace