*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Ať zmizí pochmurná n to buchlov: Radime,až se vrátíte, napiš prosím info,jak to vypadalo z tribuny,jestli se hráči nějak Michal fcs 07.04.2013, neděle, 20:55
Ať zmizí pochmurná n Správně už mám dost toho hájení těchto fotbalistů co ani nemají snahu za tento klub bojovat. Jediný Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 20:39
Ať zmizí pochmurná n Potom budou hráči říkat v rozhovorech,že je škoda že nechodí víc lidí na domácí zápasy,ted by si zas fcs 07.04.2013, neděle, 20:34
Ať zmizí pochmurná n Proč pořád lozit hráčom do prdelky? Když za nás nebojujů, tak jak majů, tak by se jim to mělo dat ja FCSFRED 07.04.2013, neděle, 20:16
Ať zmizí pochmurná n osobně si myslím,že by se k tomu hráči měli postavit čelem a vyříkat si to mezi sebou,,,,,a měl by k celtic 07.04.2013, neděle, 20:06
Ať zmizí pochmurná n Musím znovu připomenout, co už jsem musel dřív napsat...Teplice a výhra na nich byla jen jedna velká Pedro 07.04.2013, neděle, 20:00
Ať zmizí pochmurná n 2egi : tak to je jiná, jak je to o prachoch, tak není o čem ... Artigas 07.04.2013, neděle, 19:59
Ať zmizí pochmurná n V první řadě by si měl každý hráč srovnat v hlavě jestli chce hrát fotbal nebo ne a pokud takhle bud fcs 07.04.2013, neděle, 19:20
Ať zmizí pochmurná n to Michal fcs:Tak jsem to slišel od dost vysoce postaveného zaměstnance klubu.Že hráči nedostávají p egi 07.04.2013, neděle, 18:57
Ať zmizí pochmurná n Greif: A pokud to teda ví, že hraji na pytel tak proč nedějí něco aby to tak nebylo. To je to tak sl Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 18:56
Ať zmizí pochmurná n No myslíš že oni hráči to fakt neví že hrají na pytel .. Artigas ty si chytrý jak moja matka nechceš Greif 07.04.2013, neděle, 18:50
Ať zmizí pochmurná n Akorát furt nechápu, co je kurva za problém naučit tak dobře placené chlapy hrát rychlý fotbal do kř Artigas 07.04.2013, neděle, 18:41
Ať zmizí pochmurná n takže zas začíná to třepání se o záchranu... no ale dat ve čtyřech zápasech dva fíky, to je víc než Artigas 07.04.2013, neděle, 18:38
Ať zmizí pochmurná n hrůza hrůz manekýni... peetrs 07.04.2013, neděle, 18:33
Ať zmizí pochmurná n Stále tvrdím, že Habanec je lepší jak Soukup, ale to teď není důležité, jakým způsobem chceš dát naj Michal fcs 07.04.2013, neděle, 18:31
Ať zmizí pochmurná n Druhý sestupující .. těch je zatím stále hodně a ty Teplice nemají ktomu daleko .. Míšo až tak k tob Greif 07.04.2013, neděle, 18:24
Ať zmizí pochmurná n Nejlépe to popsal Habanec, diví se že hráči se nestydí nastoupit do autobusu. Já bych je nechal jít Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 18:18
Ať zmizí pochmurná n Hledejme pozitiva. Co třeba 2 Košútovy trefy. karagavrylydys 07.04.2013, neděle, 18:10
Ať zmizí pochmurná n To jsi Ondro trošku přestřelil...... Michal fcs 07.04.2013, neděle, 17:38
Ať zmizí pochmurná n Vstupné na Plzen vůbec ještě bych ho zdražil stejně všichni jsou jen na Plzen ... nevím jakým právem Greif 07.04.2013, neděle, 17:37
Ať zmizí pochmurná n egi: A ono by to možná šlo vzít i naopak není výkon nejsou peníze :-) Tak by to taky mělo být a za t Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 17:31
Ať zmizí pochmurná n to egi: a podle čehu tu píšeš, že hráči nemají z čeho? Jinak já za Habancem taky plně stojím a pří z Michal fcs 07.04.2013, neděle, 17:27
Ať zmizí pochmurná n fcslovacko: Já Sváťovi taky věřím, ale bohužel tihle hráči nechcou za něho bojovat takže i když je p Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 17:22
Ať zmizí pochmurná n Není peněz-není výkon!!! A za toto Habanec opravdu nemože.Samá prohra,bez boje.A co na to vedení? Ni egi 07.04.2013, neděle, 17:20
Ať zmizí pochmurná n Já Sváťovi věřím, jak piše rim, problém bude jinde, nezbývá nic jiného než věřit že se to zlepší :) ostuda slovácka 07.04.2013, neděle, 17:17
Nalezeno 118396 záznamů ... 3901 - 3902 - 3903 - 3904 - 3905 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace