*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Ať zmizí pochmurná n Ten protest by nebyl špatný....např.by hradišťské drogerie mohly zakázat prodávat našim "hvězdám" ge matigli 07.04.2013, neděle, 17:14
Ať zmizí pochmurná n Tak jak tu píše Bayern a Michal. Pokud je volný Jarolím, tak ještě dnes zahájit námluvy a na Plzeň c Hory 07.04.2013, neděle, 17:14
Ať zmizí pochmurná n Proč hned Sváťu vyhazovat? ostuda slovácka 07.04.2013, neděle, 17:12
Ať zmizí pochmurná n jsem všemi deseti pro nějakou formu protestu proti výkonu našich playerů, při utkání s Plzní, např. Michal fcs 07.04.2013, neděle, 17:10
Ať zmizí pochmurná n Být to někde v Turecku nebo jiných horkokrevnějších zemích tak ti hráči by měli bobky po takových vý Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 17:07
Ať zmizí pochmurná n Není volný Jarolím, možná by to chtělo nějaký nový impuls dokud není pozdě. Když to ti hráči tady ne Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 17:05
Ať zmizí pochmurná n pochmurná nálada je pryč.. hurá na plzeň FOREVER 07.04.2013, neděle, 17:00
Ať zmizí pochmurná n Hoší děkujem!!! Bylo to opět na pořádnou přes hubu! Hory 07.04.2013, neděle, 16:53
Ať zmizí pochmurná n Nejsem nasrany a je mi jich asi uz lito! Tady je proste neco spatne. Nevidel bych ani problem ve Sva rim 07.04.2013, neděle, 16:51
Ať zmizí pochmurná n Není možné oni dali i góla to už tam ten Jablonec asi nehrál, a opět střelec obránce. Máme vůbec něj Bayern Munchen 07.04.2013, neděle, 16:48
Ať zmizí pochmurná n neni to uspěch vstřelit gol ? :DD fcs 07.04.2013, neděle, 16:46
Ať zmizí pochmurná n pecka Jerry1984 07.04.2013, neděle, 16:45
Ať zmizí pochmurná n Goooool!!!!!!!!!!!!! 4:5 !!!!! rim 07.04.2013, neděle, 16:44
Ať zmizí pochmurná n Že by přece jen čestný gol ? :O fcs 07.04.2013, neděle, 16:43
Ať zmizí pochmurná n Remízu nechceme! kecipep 07.04.2013, neděle, 16:42
Ať zmizí pochmurná n tak pochmurná nálada opravdu mizí.. ta totiž zřejmě u většiny přechází do nálady plné legrace. Jerry1984 07.04.2013, neděle, 16:35
Ať zmizí pochmurná n Mě se spíš ty výsledky v prohrannych zápasech pletou ... fcs 07.04.2013, neděle, 16:29
Ať zmizí pochmurná n já čekal než si toho nekdo všimne :D fcs 07.04.2013, neděle, 16:28
Ať zmizí pochmurná n asi už se nám ti trenéři pletou :-).. nejsme nejmladší a tak. Jerry1984 07.04.2013, neděle, 16:26
Ať zmizí pochmurná n co tady hnětete se soukupem??? fana 07.04.2013, neděle, 16:24
Ať zmizí pochmurná n Nevíte jestli Volešák nenastoupil od začátku z výkonnostních duvodu ? fcs 07.04.2013, neděle, 16:21
Ať zmizí pochmurná n A doufám, že až Soukup potáhne, tak si vezme s sebou i Mazuru, Kalvodu a Maluru! Všichni jsou zlo! Šovkovskij 07.04.2013, neděle, 16:19
Ať zmizí pochmurná n ,,Soukup,, je cely tyden učil nakopávat :DD fcs 07.04.2013, neděle, 16:18
Ať zmizí pochmurná n to ondicz: je to furt dokola, pořád to nakopávají na Doška, nechápu, co s něma Soukup na tréninku dě Pajik 07.04.2013, neděle, 16:15
Ať zmizí pochmurná n Je mě líto těch co tam jeli ... fcs 07.04.2013, neděle, 16:15
Nalezeno 118396 záznamů ... 3902 - 3903 - 3904 - 3905 - 3906 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace