*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Výjezdový trojboj! P Já bych spíš řekl, že některým došly argumenty:-) A měli byste si uvědomit, že takových, jako je jas Šovkovskij 28.03.2013, čtvrtek, 17:36
Výjezdový trojboj! P Jasonek. Tohle nemá cenu komentovat,vsechno jsi zjistil až dnes Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 17:29
Výjezdový trojboj! P vlakem dojedu do Otrokovic, a jak už jsi určitě pochopil, když jsem zmiňoval Zlín, pojedu trolejbuse jasonek23 28.03.2013, čtvrtek, 16:35
Výjezdový trojboj! P A jak pojedes z Jablonce, taxikem? Protoze se nebudes moct dostat domu jak u Embecek?:D tomrs 28.03.2013, čtvrtek, 16:34
Výjezdový trojboj! P já tam jedu vlakem, takže mám jak jet ;) jezdím na domácí, potvrdím šovkiho přéspěvek.. ne vždy mám jasonek23 28.03.2013, čtvrtek, 16:28
Výjezdový trojboj! P Aby jsi měl do toho Jablonce jak jet :-) Kdyby jsi četl pořádně, tak takovou hovadinu nenapíšeš, ne Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 16:25
Výjezdový trojboj! P K těm vašim nápadům.. předplácet si výjezd ve fanshopu je podle mě blbost, nebudu jezdit ze zlína do jasonek23 28.03.2013, čtvrtek, 16:24
Výjezdový trojboj! P určitě ne, Ondra tam má v datumu chybičku, je to až 7 Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 16:21
Výjezdový trojboj! P a jo, to bude asi překlep :-) Jerry1984 28.03.2013, čtvrtek, 16:21
Výjezdový trojboj! P ten jablonec už je tuto nedělu jako ? Jerry1984 28.03.2013, čtvrtek, 16:20
Výjezdový trojboj! P pokud lze bus, jak píše greif doplatit z lístků, které dostane od hráčů? a my si je koupíme, tak sn Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 16:20
Výjezdový trojboj! P Šovkovskij to je fakt pak se někdo diví proč autobus, ale pojede že jinak sem si volno bral uplně zb Marcel 28.03.2013, čtvrtek, 16:09
Výjezdový trojboj! P cestu autem udávám jen jako příklad toho nejhoršího,ale ti co se dnes odhlásili ať si laskavě uvědom hospital25 28.03.2013, čtvrtek, 16:09
Výjezdový trojboj! P Pokud se pojede autama,tak já na to kašlu,protože 2*400 kč nedám,a na suportku příští rok asi s..u,p Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 16:06
Výjezdový trojboj! P to tomrs: no pokud vše dobře půjde tak i dřív v 18 konec,350km domů ve 22:00 musíme být doma hospital25 28.03.2013, čtvrtek, 16:04
Výjezdový trojboj! P Všimli jste si, že celou dobu je většinou počet přihlášených stejný, pak se odhlásí jeden, pak dva a Šovkovskij 28.03.2013, čtvrtek, 16:01
Výjezdový trojboj! P hospital25: prave a jsi ve 23 hodin doma, pokud nebude na D1 kalamita tomrs 28.03.2013, čtvrtek, 16:00
Výjezdový trojboj! P tak kdyby náhodou počítal jsem to a autem to vyjde cca na 400 včetně známky když bude v autě 5 lidí hospital25 28.03.2013, čtvrtek, 15:57
Výjezdový trojboj! P tak 300 to snad nepřesáhne. Zbytek kdyžtak půjde z lístků. Greif 28.03.2013, čtvrtek, 15:56
Výjezdový trojboj! P jestli to klesne na takovy pocet ze budu platit 450 kc tak na to kaslu a rovnou pisu pro zajemce kdo tomrs 28.03.2013, čtvrtek, 15:51
Výjezdový trojboj! P tak už je nás jen 25 jestli to bude mět takovou tendenci tak se poskládáme tak do jednoho auta.... hospital25 28.03.2013, čtvrtek, 15:48
Výjezdový trojboj! P 25 ?????? Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 15:47
Výjezdový trojboj! P to Buriss: o podobném systému jsme uvažovali, že by se tím "vybíralo" na choreo, ale zjistili sme, ž eLucky 28.03.2013, čtvrtek, 15:36
Výjezdový trojboj! P to Greif: vyžadovat vyplnění jména nebo cokoli není problém, ale nikdy ti nic nezaručí, že ti uživat eLucky 28.03.2013, čtvrtek, 15:32
Výjezdový trojboj! P Dámy a páni, co telefony? Nejaka placena smska...Prihlasovat na vyjezd pouze pres sms a nickem zde n Buriss 28.03.2013, čtvrtek, 15:31
Nalezeno 118396 záznamů ... 3913 - 3914 - 3915 - 3916 - 3917 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace