*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Výjezdový trojboj! P domácím zápase , popřípadě fanshop , či ta banka Greif 28.03.2013, čtvrtek, 14:19
Výjezdový trojboj! P Ono je to těžké využít pač když na jednoho se přihlásí 5x lidí a jeden ti nedojde tak nevím zda by t Greif 28.03.2013, čtvrtek, 14:19
Výjezdový trojboj! P proto bych dal dve varianty, moznost ve fanshopu na stadione nebo ve fanshopu ve meste a pro ty poho tomrs 28.03.2013, čtvrtek, 14:19
Výjezdový trojboj! P a rozhodně bych nikomu neustupoval, ani těm jak píšeš osvědčeným, podle čeho je chceš určit? Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 14:17
Výjezdový trojboj! P jsou účty gratis(jeden takový mám)´, ale je nutno jak píšeš striktně dodržovat, jinak je každý nápad Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 14:17
Výjezdový trojboj! P banky připisují do dvou dnů, stejná banka týž den, takže já tam problém nevidím, ale jsou jiné možno Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 14:15
Výjezdový trojboj! P Honit to pres banky je blbost, protoze ti z toho vetsinou banka neco ukusne, nebo to bude neco navic eLucky 28.03.2013, čtvrtek, 14:12
Výjezdový trojboj! P Ok šlo by to zkusit jenže jak když banka to připíše za dne či dva a co teprv přes víkend .. No to už Greif 28.03.2013, čtvrtek, 14:07
Výjezdový trojboj! P nooo nebo 50% ale hlavně neco, a ještě taková technická podle účasti na výjezdech bych určil i vydáv hospital25 28.03.2013, čtvrtek, 14:03
Výjezdový trojboj! P Ja bych to provedl tak jak pise Michalfcs, zaplatit predem, pokud se odhlasis tak automaticky se ti tomrs 28.03.2013, čtvrtek, 14:01
Výjezdový trojboj! P no jo stačilo by 50 % storno poplatek asi zavedeme Greif 28.03.2013, čtvrtek, 13:56
Výjezdový trojboj! P normálně bych zavedl - odhlásíš se den před výjezdem zaplatíš storno 75% z ceny výjezdu a je......a hospital25 28.03.2013, čtvrtek, 13:54
Výjezdový trojboj! P A vlastně i Oněk .. Greif 28.03.2013, čtvrtek, 13:30
Výjezdový trojboj! P jo tak aby se nenašlo ještě pár takových nečlenů a nepojedem nakonec nikam...... hospital25 28.03.2013, čtvrtek, 13:30
Výjezdový trojboj! P Veřejně ti to napíšu protože když nejede jeden nejede druhý ..to už jim ani nejde nadávat .. známé f Greif 28.03.2013, čtvrtek, 13:30
Výjezdový trojboj! P Oňku, Renatko a Mateee...jaký je důvod toho že jste se na poslední chvíli odhlásili...že by jste plá Buchlovjak 28.03.2013, čtvrtek, 13:27
Výjezdový trojboj! P hodně jsem přemýšlel a hodně se to především dotýká lidí co pro klub opravdu něco dělají, nebo jim n riedlss 28.03.2013, čtvrtek, 13:22
Výjezdový trojboj! P Lidi neblázněte...hlavně se s tím už počítá...prostě bude pro ty co pojedem výjezd trošku dražší. Hl Buchlovjak 28.03.2013, čtvrtek, 13:18
Výjezdový trojboj! P Zajímal by mě důvod, proč se dnes během chvíle 4 lidi odhlásili, můžou nám důvod veřejně napsat? Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 13:14
Výjezdový trojboj! P to lucky: Již jsem to kdysi říkal Greifovi, zaplacený výjezd dopředu (min dva dny před odjezdem), ja Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 13:12
Výjezdový trojboj! P Jsem všemi deseti pro zpřísnění pravidel výjezdu , od chování počínaje, po přihlašování konče, proto Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 13:07
Výjezdový trojboj! P to Michal fcs: taky to naprosto nepochopím a MUSÍME to začít sankcionovat, nebo prestat jezdit. To u eLucky 28.03.2013, čtvrtek, 13:06
Výjezdový trojboj! P čekal jsem něco takového,,lidi si zvykli nahlásit se a pak čekají co přijde,,většinou se poserou z p riedlss 28.03.2013, čtvrtek, 13:04
Výjezdový trojboj! P Nedovedu pochopit, že se někdo nahlásí a za pár hodin (dnů) se zase odhlásí, tohle nejsou jednotlivc Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 12:59
Výjezdový trojboj! P hmmm, pěkně, jen tak dál,za chvíli nás bude jen dvacet....nemám slov Michal fcs 28.03.2013, čtvrtek, 12:54
Nalezeno 118396 záznamů ... 3915 - 3916 - 3917 - 3918 - 3919 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace