*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Výjezdový trojboj! P Já třeba taky nejedu kvůli Velkému pátku, ale nevěřím, že je to důvod, proč nejede většina lidí.. Babu 25.03.2013, pondělí, 19:17
Výjezdový trojboj! P @Hory: v Čechách a na Moravě? narváno:) ondicz 25.03.2013, pondělí, 19:14
Výjezdový trojboj! P A co bys čekal na Velký pátek? Hory 25.03.2013, pondělí, 17:42
Výjezdový trojboj! P heeeeeeeeeeej lidi co jéééééééé? študáci vždyť máte volno!!!! tak dejme ten pátek...já si beru dovol Buchlovjak 25.03.2013, pondělí, 16:50
Výjezdový trojboj! P Tak to vypadá že to odpískáme .. teda v úterý bych jel autem a je ještě 5 míst Greif 25.03.2013, pondělí, 14:15
Chtěl ho thajský pri Jo, pardon.. až teď si přesali na stránkách, že je to před 21. kolem.. do teď tam bylo před 20. kole kecipep 23.03.2013, sobota, 19:50
Chtěl ho thajský pri Jak říká The Reds, karty nejdou vymazat pohárem, takže zatím stopky na ligu nemáme, ale sme ve vážné Babu 23.03.2013, sobota, 19:30
Chtěl ho thajský pri Karty z ligy se pro pohár nepočítají, takže žluté nejde vymazat pohárovým zápasem. U červené je to j The Reds 23.03.2013, sobota, 19:07
Chtěl ho thajský pri Statistiky nesleduju,ale vztahuje se to aj na poháry. egi 23.03.2013, sobota, 18:31
Chtěl ho thajský pri Pokud statistiky nelžou, tak Valenta s Doškem dostali po osmé žluté kartě, tudíž s Bolkou a Jablonce kecipep 23.03.2013, sobota, 17:38
Výjezdový trojboj! P oboje se hraje v 16hodin, pátek aj úterý. Babu 22.03.2013, pátek, 16:42
Report z výjezdu do Pod čarou je hlavně to že jisté osoby žalovali obsluze benzinky na kamarády, především na Jirku Lálu x86-64 22.03.2013, pátek, 13:25
Výjezdový trojboj! P hm já měl info neofic na 17 tak to bude asi těch 16 .. minulí ročník nebyl na baník bus naposledy ně Greif 21.03.2013, čtvrtek, 22:59
Výjezdový trojboj! P Na stránkách FAČR je u poháru čas 16:00 a tady píšete v 17, tak jak je to? Taky mě s tím úterkem pěk JoKeR 21.03.2013, čtvrtek, 14:32
Výjezdový trojboj! P Nechci se hádat, ale výjezd na Baník v poháru byl v roce 2011 a bus rozhodně nejel, v systému bylo 1 Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 14:17
Výjezdový trojboj! P Možná nastala změna, jak jsem psal, ale mně bylo před nějakým časem zděleno, že Zemek podporuje jen Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 14:09
Výjezdový trojboj! P to Michal fcs: to ale bylo tim, ze se na ten pohar proste nevypravil bus. Minuly rok se jelo pokud v eLucky 21.03.2013, čtvrtek, 14:03
Výjezdový trojboj! P Tak v tom připadě to byl kec, (zdroj záměrně neuvedu), protože teď nevím, kde je pravda, ale pokud s Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 13:51
Výjezdový trojboj! P Kazdopadne nase lidove ceny by meli ucastniky vyjezdu vest k tomu, ze kdyz maju TAK levny vyjezd, ta eLucky 21.03.2013, čtvrtek, 13:41
Výjezdový trojboj! P to Michal fcs: nevim o tom, ze by Zemek podporoval zvlast pohar a zvlast ligu, podporuje nase vyjezd eLucky 21.03.2013, čtvrtek, 13:39
Výjezdový trojboj! P oprava: postřeh Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 13:29
Výjezdový trojboj! P jo a ještě jeden postřech, zdůrazňuji, že je to detail, proč stojí v pátek výjezd 250 kč a v úterý 2 Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 13:29
Výjezdový trojboj! P jasně, pracující prázdniny nemají, ale študáci a že jich mezi námi je, tak ti volno mají a nemusí to Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 12:44
Výjezdový trojboj! P Nejradsi bych jel na oboje Bolky, ale v patek proste nemozu... aj kdyz su prazdniny. Tak sem si vzal eLucky 21.03.2013, čtvrtek, 11:36
Výjezdový trojboj! P Oba dva dny by mohl být zajem vyšší .. vždyt si stejně mnozí po pondělí vemou volno :D Greif 21.03.2013, čtvrtek, 11:35
Nalezeno 118394 záznamů ... 3917 - 3918 - 3919 - 3920 - 3921 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace