*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Výjezdový trojboj! P Jo neni transuzka jako transfuzka, jedno písmeno udělá hodně, teď je to jasné, ale nic to nemění na Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 11:05
Výjezdový trojboj! P jo transfuzka vypadlo me písmeno :D Greif 21.03.2013, čtvrtek, 10:51
Výjezdový trojboj! P Greif: Asi si kolegu nepochopil, nepta se na odber krve, ale na tvoji vetu s transuskou:D tomrs 21.03.2013, čtvrtek, 10:50
Výjezdový trojboj! P Čemu nerozumíš že prostě odběr krve probíhá jiné dny než pátek ..pátek je pouze pro vyjímečné případ Greif 21.03.2013, čtvrtek, 08:55
Výjezdový trojboj! P to greif: "Noa v pátek transuzka moc nefrčí max Zlín .. ", prosím tě, přelož mně to, nerozumím tomu, Michal fcs 21.03.2013, čtvrtek, 07:25
Výjezdový trojboj! P A já su v Holandsku .. Greif 20.03.2013, středa, 22:11
Výjezdový trojboj! P Myslím že pohár by měl být pro nás důležitější .. já vím že to není nic veselého ale na záchranu mám Greif 20.03.2013, středa, 22:10
Výjezdový trojboj! P Trochu mě vadí, že se pohár upřednostňuje na úkor ligy (krev), vždyť 29.3 jsou prázdniny, je pátek , Michal fcs 20.03.2013, středa, 19:10
Chtěl ho thajský pri Odvetu tipuju středa 11:30 na Bělince. Pan Puk 19.03.2013, úterý, 19:24
Chtěl ho thajský pri Na oficiálních stránkách FAČR je pořád středa 3.4. Ale kdyby se hrálo už v úterý, tak to by se vysvě champyon 19.03.2013, úterý, 18:06
Report ze zápasu s P @babu: tohle se mně zdá taky ondicz 19.03.2013, úterý, 17:24
Chtěl ho thajský pri to Greif: kurvafix... mels pravdu... no tak nejedu ani jednou do Boleslavi v tom pripade:( eLucky 19.03.2013, úterý, 15:50
Volešák: Z 90% jsem v prvnim polocase!! Buriss 19.03.2013, úterý, 13:19
Volešák: Z 90% jsem tož baže že!!! bez debat!!!!!! 4:0!!!!! rim 19.03.2013, úterý, 13:06
Volešák: Z 90% jsem Buriss: nemusel by,,bylo by to příjemnější teď ;))) riedlss 19.03.2013, úterý, 12:18
Volešák: Z 90% jsem to je vtip riedlss :)) Buriss 19.03.2013, úterý, 12:06
Volešák: Z 90% jsem Buriss: jo jenže nějaké ,,kdyby,, je teď uplně pasé ;) riedlss 19.03.2013, úterý, 12:04
Volešák: Z 90% jsem to matesss, reidlss and lucky: mate recht chlapci zlatí, ale reknu Vam jedno, kdyby hral Cyra, tak s Buriss 19.03.2013, úterý, 11:58
Volešák: Z 90% jsem to riedlss & Matesss: u vás nepochybuju o Slováckem srdci, jinak bych se s vama o tom ani nebavil pr eLucky 19.03.2013, úterý, 11:41
Volešák: Z 90% jsem Artigas: fakt bavíš, pokračuj :-DDD Valheru 19.03.2013, úterý, 11:37
Volešák: Z 90% jsem riedlss..tak to je a kdyby se nedejboze daslich deset zapasu prohralo, tak stejne ten jedenacty stoj Matesss 19.03.2013, úterý, 11:22
Volešák: Z 90% jsem Matesss- díky pane ;) asi tak,,jsem plný emocí ještě dnes dá se říct, na základě emocí jsem někdý př riedlss 19.03.2013, úterý, 11:15
Volešák: Z 90% jsem jeste po luckyho... jestli chces znat duvod proc jsem nad tim vubec spekuloval rad ti to osvetlim pr Matesss 19.03.2013, úterý, 11:05
Volešák: Z 90% jsem to co rika riedlss dva smysl, rime vypiskat asi ne, ale uz vubec ne tleskat a rvat hosi dekujem... l Matesss 19.03.2013, úterý, 10:53
Volešák: Z 90% jsem to riedlss: kdyz se bojovalo proti Reznikovi, bojovalo se ZA SLOVACKO, ne za hrace, kteri tu tehdy b eLucky 19.03.2013, úterý, 10:12
Nalezeno 118394 záznamů ... 3918 - 3919 - 3920 - 3921 - 3922 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace