*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Volešák: Z 90% jsem Lucky-jsem fanoušek,ale zůstávám stále člověkem, takže bych to stejně neviděl.Bohužel Slovácko beru riedlss 19.03.2013, úterý, 10:05
Chtěl ho thajský pri No asi není pač jsem telefonoval s Řidičem a ten mě řekl že jedou v pondělí :D Greif 19.03.2013, úterý, 09:57
Volešák: Z 90% jsem to rim: az na to, ze si nemyslim, ze by si hraci zaslouzili vypiskat s tebu souhlasim. Hraci bojoval eLucky 19.03.2013, úterý, 09:54
Volešák: Z 90% jsem to riedlss: chápu postoj, ze kdyby se to stalo, tak slahnes s permicu a ides do prdele. Na druhu str eLucky 19.03.2013, úterý, 09:51
Volešák: Z 90% jsem na povrch vyplave leda hovno, které spadne do vody! A my spadneme do těch hoven, pokud se neproberou rim 19.03.2013, úterý, 09:48
Chtěl ho thajský pri to Greif: doufám, že to je jenom prdel, protože ja už sem si vzal dovolenů na středu, že pojedu na p eLucky 19.03.2013, úterý, 09:47
Chtěl ho thajský pri Tak pohár se prý hraje v úterý po Velikonocích .. nikde nic sem ale zatím nenašel .. Greif 19.03.2013, úterý, 09:41
Chtěl ho thajský pri kdybych takovou chválu slyšel každý týden od někoho jiného, doslova bych se rozplýval, protože by mě riedlss 19.03.2013, úterý, 08:46
Volešák: Z 90% jsem jednodušše řečeno lucky-o tom co je prodané nebo ne se nikdy nedovíš, pokud to nekřupne a nevyplave riedlss 19.03.2013, úterý, 08:42
Chtěl ho thajský pri to riedlss: sak rikam, že to je zcela v pořádku;) Názory mnět iné možeme;) eLucky 19.03.2013, úterý, 08:35
Chtěl ho thajský pri lucky já se tady za každou cenu hádat nebudu,,já si narozdíl od tebe vážím toho co pro slovácko dělá riedlss 19.03.2013, úterý, 08:33
Volešák: Z 90% jsem Mě zaráží radikálně nevyvážené výkony 1.FCS, ale Příbram prodaná nebyla. Bylo by to totéž jako tvrdi Moravian 19.03.2013, úterý, 08:30
Chtěl ho thajský pri to riedlss: s tim souhlasím;) Fandím Slovácku, protože chcu!:D Klidně mu to sem napiš, to je zcela v eLucky 19.03.2013, úterý, 08:21
Volešák: Z 90% jsem to riedlss: právě že tu mluvíš o tom, jak to vidí šulíni, ne jak to vypadá! Člověk který řekne po zá eLucky 19.03.2013, úterý, 08:17
Chtěl ho thajský pri no comment :D tvůj důvod proč fandíš slovácku je mi jedno, třeba je stejný jako můj, ale o tom sem t riedlss 19.03.2013, úterý, 08:13
Volešák: Z 90% jsem Lucky: jsi normální vůbec???, asi ne teda :)),,buď nechodíš mezi lidi nebo já nevím,,,já tady neříká riedlss 19.03.2013, úterý, 08:10
Chtěl ho thajský pri to riedlss: nepotřenbuju od pana "Kdo sype tomu zpívám" chválit, proto Slovácku nefandím. eLucky 19.03.2013, úterý, 07:32
Volešák: Z 90% jsem penaltu nepromění občas i top hráč tak nevím co z toho pořád děláte,ale ty ostatní šance to už je ho fcs 19.03.2013, úterý, 07:31
Volešák: Z 90% jsem to riedlss: kurva riedlss mrdá ti v kuli, takto NEVYPADÁ prodaný zápas! To už spíš bylo prodané to B eLucky 19.03.2013, úterý, 07:31
Chtěl ho thajský pri Nám* riedlss 19.03.2013, úterý, 07:08
Chtěl ho thajský pri líbat prdele Vám nikdo nebude hoši, važte si toho ! riedlss 19.03.2013, úterý, 06:46
Volešák: Z 90% jsem Nás nemůžou prostě nechat chvilku v klidu!!,,můžou si za to sami, teď se všude kam dojdu diskutuje o riedlss 19.03.2013, úterý, 06:24
Volešák: Z 90% jsem ... a nedat penaltu može každé kopyto, ale kurva dobře placení kopálisti, jak je Volešák, pro ty by Artigas 19.03.2013, úterý, 00:37
Volešák: Z 90% jsem Tak a je to ... zase začíná boj o záchranu, ostatně jak každý rok. Neporazit doma takové lamy, jak j Artigas 19.03.2013, úterý, 00:35
Volešák: Z 90% jsem Šovki má recht!!!! Já tady nebudu rozebírat a vyjadřovat se k tomu, jestli to bylo, nebylo, mohlo ne rim 18.03.2013, pondělí, 21:01
Nalezeno 118393 záznamů ... 3919 - 3920 - 3921 - 3922 - 3923 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace