*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko si chce v d Ondřejka je momentálně nejlepší hráč dosavadní části ligy celtic 20.08.2013, úterý, 09:28
Slovácko si chce v d Ondřejka má vznětlivou povahu to ano, ale také je to dříč což dokazuje od prvního kola po svém návra Hory 20.08.2013, úterý, 09:20
Slovácko si chce v d karagavrylydys: Tak to já se musím Vency zastat. Jak říkal, šel do sebe a v těch zápasech patřil k n Šovkovskij 20.08.2013, úterý, 08:37
Slovácko si chce v d Ani se nedivím, že Ondřejka v Bolce nehrával ... karagavrylydys 20.08.2013, úterý, 08:31
Béčko Slovácka ztrat tak to je průser a moc mě to mrzí...Fuji je bojovník a zrovna se do toho zase dostával...Přeji brzké Buchlovjak 20.08.2013, úterý, 08:27
Slovácko si chce v d Z fóra Bohemky : "Z tribuny bylo pekne videt, jak ctvrtej rozhodci radil hlavnimu, aby dal ty druhe Šovkovskij 20.08.2013, úterý, 07:56
Slovácko si chce v d jak tu padlo, v poločase mohlo být rozhodnuto z naší strany, bohužel neproměňujem. Na druhou stranu riedlss 20.08.2013, úterý, 07:22
Slovácko si chce v d Ten sirl nemel byt vyloucen. Stal jsem u toho. Prvni byl balon, klasicky zakrok. Rozhodci nebyli pr kecipep 20.08.2013, úterý, 07:12
Slovácko si chce v d fcs: Fauly 13:16, karty 1:7??? JoKeR 20.08.2013, úterý, 00:10
Slovácko si chce v d nečetl jsem ted' v diskusi aby ste mě neovlivnili, řekli si Bohemka jede po prdeli doma, musí Ykarus 20.08.2013, úterý, 00:09
Slovácko si chce v d fcs: V 9. minutě měl být vyloučen Šírl, tolik k rozhodčímu. barnabas.666 19.08.2013, pondělí, 22:59
Slovácko si chce v d to matesss,flusatko: Chcete říct že Venca s Kubanem nebyli po právu vyloučeni ? Ted řeším jen naše v fcs 19.08.2013, pondělí, 22:56
Slovácko si chce v d Dnes to snad stmeli partu. Po takovem boji a zisku bodu se na Plzen pujde odvazne a s chuti. Dnes to Pan Puk 19.08.2013, pondělí, 22:35
Slovácko si chce v d babu... na co si my tady furt stezujem:D:D Matesss 19.08.2013, pondělí, 22:15
Slovácko si chce v d Konečně jsme viděli bojovnost, nasazení a myšlenku ve hře, ikdyž je smutné že se muselo čekat až do FOREVER 19.08.2013, pondělí, 22:10
Slovácko si chce v d slavia jede :D Babu 19.08.2013, pondělí, 22:07
Slovácko si chce v d dolíček, 19.8.13 21:08 Z tribuny bylo pekne videt, jak ctvrtej rozhodci radil hlavnimu, aby dal Havlos 19.08.2013, pondělí, 21:57
Slovácko si chce v d Dneska to nejlip vystihnul pan co se dival na prenos s nama. Dneska bych i tu prohru odpustil. Obrov Flusatko 19.08.2013, pondělí, 21:56
Slovácko si chce v d fcs.. myslim, ze nemas pravdu. rozhodci uz tady dlouho nikdo moc velice nekritizova, spis se resily Matesss 19.08.2013, pondělí, 21:46
Slovácko si chce v d fcs: je to tak, jako takové tutovky, když tu druhou klukům ještě cajzl namazal, to se prostě MUSÍ dá Artigas 19.08.2013, pondělí, 21:41
Slovácko si chce v d Svaťa se nasral..hehe. Dneska mu možná trochu ruply nervy, ale bod dobrý.. KEIKIN 19.08.2013, pondělí, 21:41
Slovácko si chce v d Nemá to cenu řešit,měli jsme proměnit šance v prvním poločase a v klidu si vysledek pohlídat,nestalo fcs 19.08.2013, pondělí, 21:33
Slovácko si chce v d tak za me venca vylouceny bohuzel asi spravne, kubos ani nahodou. a kdyz jsem po minulych zapasech k Matesss 19.08.2013, pondělí, 21:33
Slovácko si chce v d hlavně idiot Šírl měl byt první člověk, co měl dostat červenou kartu!! První zajede Kuncla a pak při Babu 19.08.2013, pondělí, 21:27
Slovácko si chce v d No já bych místo poslední dobou špatného Kubane tam dal klidně Mezlíka a myslím že tam toho uhraje v fcs 19.08.2013, pondělí, 21:21
Nalezeno 118487 záznamů ... 3832 - 3833 - 3834 - 3835 - 3836 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace