*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko má cenný bo Že by hrál Kuban zase nějak špatně to se nedá říct ale přece jen jsem byl zvyklý na lepší výkoný než fcs 21.08.2013, středa, 14:40
Slovácko má cenný bo Buchlov: Faul to byl, muzeme polomizovat zda na zlutou nebo ne. Je fakt, ze to hraje do podlahy a te tomrs 21.08.2013, středa, 13:25
Slovácko má cenný bo Na pravého beka krajního bych zkusil Martana. KEIKIN 21.08.2013, středa, 12:30
Slovácko má cenný bo Kuboš je dříč a dycky byl, on při zápase nic nevypustí... ale bohužel pro ňho ani zdaleka nemá přehl eLucky 21.08.2013, středa, 12:05
Slovácko má cenný bo Tak Kuncl a Truska jsou jednoznačně nejstabilněji hrající hráči..zbytek má výkyvy. Ale to co píše Pe Buchlovjak 21.08.2013, středa, 11:56
Slovácko má cenný bo Když už zmiňujete Kubáně a Reinberka, tak mě nutně napadá Kuncl. Už si ani nepamatuju, kdy přes něj barnabas.666 21.08.2013, středa, 11:39
Slovácko má cenný bo zápas jsem viděl v televizi,prostě jsem to tak viděl.Ale mluví ze mě i ty jeho předchozí zápasy.Dá s Petr 21.08.2013, středa, 10:25
Slovácko má cenný bo Já proti Kubošovi taky nic nemůžu říct .. Rambo se mě zdá slabší ale snad teď dostane šanci záleží j Greif 21.08.2013, středa, 10:12
Slovácko má cenný bo Petr: nemůžu si pomoc ale mě se Kubáň líbil, jezdil po prdeli a chyby jsem nezaregistroval, druhá žl Buchlovjak 21.08.2013, středa, 09:59
Slovácko má cenný bo Honza Trousil má docela pravdu,že to skoro všichni odjezdili,až na jednoho.Kubáň prostě v základní j Petr 21.08.2013, středa, 09:26
Slovácko si chce v d Kavagrdls nebo jak, ses díval na porno nebo co? Venca technický a bojovný ůtočník jak víno. Akorát Ykarus 20.08.2013, úterý, 21:23
Slovácko si chce v d *Valentovi :) fcs 20.08.2013, úterý, 20:06
Slovácko si chce v d to kumpo: Já bych to ani trochu Vlanetovi nevyčítal že někdy ukvapeně střílel,střelu ze střední vzdá fcs 20.08.2013, úterý, 20:05
Slovácko si chce v d ano bod nesmírně cenný a vybojovaný na krev,škoda těch tutovek v první půlce,to se kua musí dávat,Z juancarlos 20.08.2013, úterý, 18:05
Slovácko si chce v d tak já si myslím, že Venca poprávu. Tam nebylo co řešit. Byl podrážděný od vyloučení Kuboše.Kuboš pr kumpo 20.08.2013, úterý, 16:53
Béčko Slovácka ztrat hlavně, že už to ví eurofotbal, snad to do dvou dní bude i na našich ofico stránkách, je mě Lukáše l Michal fcs 20.08.2013, úterý, 16:52
Slovácko si chce v d Celkem mě překvapil Petr jak byl celý zápas zatahnutý vzadu ale jeho výkon se mě líbil i když jsem č fcs 20.08.2013, úterý, 15:40
Béčko Slovácka ztrat Má přetržený zadní i přední křížový vaz, natržené postranní vazy a poškozený meniskus. Zranění si př zdrh 20.08.2013, úterý, 14:38
Slovácko si chce v d Litsingi je snad zatím nejlepší hráč ligy, všechno je to o tom zapadnutí do týmu a systému a jim to Babu 20.08.2013, úterý, 14:29
Slovácko si chce v d Ondřejka, jako útočník, je hlavně od toho, aby dával góly. Prostě kromě Doška nemáme v kádru kvalitn karagavrylydys 20.08.2013, úterý, 12:12
Slovácko si chce v d já si taky myslím, že bez nových hráčů jako je Litsingi a Salami a ještě ten poslední by byli v trap Buchlovjak 20.08.2013, úterý, 12:04
Slovácko si chce v d Doslova cerny kun :) bez tech borcu by byli opet v loji kecipep 20.08.2013, úterý, 11:22
Slovácko si chce v d Upřímně řečeno, moc mi nešlo do hlavy, jak tým jako Teplice minulý rok mohl bojovat o samotné udržen Šovkovskij 20.08.2013, úterý, 11:17
Slovácko si chce v d Ale proti zešívancům vynikající výkon, hergot, ty tepláky loni na odpis a letos skoro se stejným tým Artigas 20.08.2013, úterý, 10:52
Slovácko si chce v d Neva Cyra aspon dostane šanci proti Plzni .. prostě je to fotbal .. Greif 20.08.2013, úterý, 09:37
Nalezeno 118487 záznamů ... 3831 - 3832 - 3833 - 3834 - 3835 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace