*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko si chce v d Typický mač pro FCS, no, co k tomu říct. V první půlce z těch tutovek měli dát dva fíky a bylo po zá Artigas 19.08.2013, pondělí, 20:38
Slovácko si chce v d Za dnešní bojovnost, zvláště v těch devíti mají ode mě absolutorium. Škoda těch šancí v první půli, Hory 19.08.2013, pondělí, 20:24
Slovácko si chce v d Myslím,že nábojem a chutí do hry sme tentokrát nepropadli, ale takticky trochu jo.. a myslím, že byl Babu 19.08.2013, pondělí, 20:23
Slovácko si chce v d A jinak jak jsem už psal nedávno,tak je tabulka zase uplně těsná jako minulou sezonu,takže v naší si fcs 19.08.2013, pondělí, 20:22
Slovácko si chce v d Tak co k tomu říct,celý zápas z naší strany OBROVSKÉ zlepšení v pohybu a v šancích které jsme bohuže fcs 19.08.2013, pondělí, 20:19
Béčko Slovácka ztrat Na idnesu je mezi nahradniki i Fuji ? Havlos 19.08.2013, pondělí, 17:48
Posily? Nejsem od to **U toho kotle jsem stál. Vím, že tam byly nějaké proslovy někoho k někomu. Ti kluci na to mají práv Babu 19.08.2013, pondělí, 14:00
Posily? Nejsem od to Oni vám odpustí, když budete v zápase jezdit a dáte do hry srdce. Svata pravda Trusko, jen aby si to Matesss 19.08.2013, pondělí, 13:30
Béčko Slovácka ztrat Borec do něj zajel zezadu, nejspíš to odnesla stojná noha, hostující hráč byl za to odměněn žlutou k tomrs 19.08.2013, pondělí, 12:29
Béčko Slovácka ztrat Nevim moc co se tam stalo, ale Fuji je fakt neuvěřitelný smolař:( Vzhledem k jeho dosavadnímu chorob eLucky 19.08.2013, pondělí, 12:15
Do Vršovic! - v pond Dobře a drž se dál ot těch ožralůů nechci slyšet jedinou stížnost na vás :D :p Greif 19.08.2013, pondělí, 11:56
Do Vršovic! - v pond Já dojdu:-) Šovkovskij 19.08.2013, pondělí, 11:40
Do Vršovic! - v pond Tak Kraváček dnes nejede kdyby chtěl někdo jeho místo tak dojdite ;) Greif 19.08.2013, pondělí, 11:40
Do Vršovic! - v pond babu: díky :) fcs 18.08.2013, neděle, 22:22
Do Vršovic! - v pond utk.č.94: MSK Břeclav – 1.FC Slovácko 4.9. – středa – 17:00 hod. Greif 18.08.2013, neděle, 18:47
Do Vršovic! - v pond fcs: 9-12, 13-17(nebo 18, teď nevím přesně) a fanshop se přestěhoval z nmáměstí do toho dvora hned v Babu 18.08.2013, neděle, 18:39
Do Vršovic! - v pond Zítra jedu skrz práci do Hradiště a chtěl bych si v předprodeji koupit lístky na Plzen,nevíte jak je fcs 18.08.2013, neděle, 11:28
Do Vršovic! - v pond v po budou docela fajné bouřky.. su zvědavý jak to nakonec všecko dopadne :-) Jerry1984 17.08.2013, sobota, 10:12
Rada to pořádně slíz seru na to co kdo hraje...kdo je Bolehlav? FCS! Buchlovjak 17.08.2013, sobota, 00:55
Rada to pořádně slíz jestli teď podle vás boleslav nehraje fotbal a je zalezlá a čeká na jednu příležitost, tak už nevím pan_zdravicko 16.08.2013, pátek, 17:35
Rada to pořádně slíz to pravda jest ;) riedlss 16.08.2013, pátek, 14:29
Rada to pořádně slíz to riedlss: neříkám, že potřebujeme, ale dycky nám víc vyhovovalo hrát proti týmům z vyšších pater t eLucky 16.08.2013, pátek, 13:58
Rada to pořádně slíz tím chceš říct, že proti sobě potřebujeme fotbalovějšího soupeře,aby sme začli hrát? Pak by mě zajím riedlss 16.08.2013, pátek, 13:47
Rada to pořádně slíz Z predchozich zkusenosti se da celkem snadno vyvodit zaver, ze s Plzni budeme hrat vyrovnanejsi part eLucky 16.08.2013, pátek, 12:58
Rada to pořádně slíz to bude málo pro všechny,,věřím též, ale od jisté doby jsem se naučil být realistou a vím, že Bohemk riedlss 16.08.2013, pátek, 12:56
Nalezeno 118486 záznamů ... 3833 - 3834 - 3835 - 3836 - 3837 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace